Historia firmy

zavod 2Компанія "Зендер-Україна" була створена 2005 році як проект по добуванню та переробці сапропелю на території Волинської області. Наша компанія входить у групу Зендер Груп (Великобританія). Компанія провела великий об'єм робіт з дослідження родовищ сапропелю що розміщені на території Волинської області та визначила для себе першочергове родовище - Прибич, що в Шацькому районі.

Prybych swan 

Сапропель даного родовища має досить добрі якісні показники такі як органічна речовина, мікроелементи, рН та інші.

На основі даного сапропелю було проведено ряд наукових досліджень та опубліковано праць, як на території України так і за її межами, в таких країнах як Іспанія, Марокко, Великобританія, Саудівська Аравія, Об'єднані арабські Емірати, Оман, Нігерія, Бахрейн. Всі дослідження показали хороший результат і явну перевагу технології компанії над стандартними рішеннями.

Компанія активно працює з різними науковими установами. Результатом співпраці є розроблення технічних умов виробництва гумінової витяжки з сапропелю - "Сапрогум" та її патентування . А також технічних умов на добрива сапропелеві.

Продукти нашої компанії отримали досить високу оцінку як на території України так і за її межами. Підтвердженням цього є сертифікати якості.

Кожна рекомендація щодо застосування основана на реальних польових дослідженнях проведених компанією та її партнерами у 2005-2010 роках. Дослідження проводилися на різних видах с/г культур та різнотипних грунтах, що дає змогу нашим спеціалістам досить впевнено та професійно здійснювати супровід різних проектів.